Клієнти ПУМБ за перший тиждень оформили кредитні канікули на 10 тисяч кредитних договорів

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за перший тиждень з часу введення кредитних канікул схвалив 10 тисяч заявок на реструктуризацію кредитів готівкою і кредитів на покупку товарів. Загальна сума реструктуризованої заборгованості склала понад 200 млн грн.

ПУМБ одним з перших анонсував програму кредитних канікул для своїх клієнтів-фіз.осіб. Клієнти банку, які зіткнулися з труднощами в обслуговуванні раніше оформлених кредитів, можуть звернутися в банк, заповнивши форму на сайті, і скористатися кредитними канікулами на три місяці за всіма своїми кредитними договорами. Щомісячні платежі на період канікул складаються тільки з нарахованих відсотків, тіло кредиту необхідно буде виплатити по закінченню кредитних канікул. Платежі, що складаються з тіла кредиту, які тимчасово не нараховувались, будуть рівномірно розподілені на час, що залишився до повного погашення кредиту кількість місяців.

«Ми розробили програму кредитних канікул в максимально стислі терміни, щоб заспокоїти клієнтів і показати, що в цей непростий час банк так само залишається їх надійним партнером. Крім того ми зробили максимально просту механіку - клієнту достатньо всього лише заповнити коротку форму на сайті, вказавши ПІБ, ІПН і номер телефону. 97% таких заявок розглядається в день подачі. Це величезна робота: на кінець першого тижня  до нас звернулося 1700 клієнтів за добу з сумарною кількістю заявок майже 2 тисячі, більшу частину з яких ми обробили відразу ж», - прокоментував начальник управління кредитних продуктів ПУМБ Дмитро Дудник.


Кредитні канікули поширюються на кредити готівкою або кредити на придбання товарів, які справно обслуговувалися позичальниками до 1 березня 2020 року. Залишити заявку на оформлення кредитних канікул можна за посиланням