Клієнти ТАСКОМБАНКУ — держателі карток Mastercard — можуть платити за допомогою глобального сервісу Google Pay

Клієнти ТАСКОМБАНКУ — держателі карток Mastercard — можуть платити за допомогою глобального сервісу Google Pay

Клієнти ТАСКОМБАНКУ відтепер зможуть оплачувати покупки та послуги безконтактно за допомогою смартфонів і сервісу Google Pay (раніше Android Pay). Сервіс дає можливість додавати картки Mastercard у додаток Google Pay і розраховуватися ними зі смартфона на безконтактних POS-терміналах в торгово-сервісній мережі та міській інфраструктурі.
 

«Бути серед лідерів банківського сектору з впровадження інновацій — одна з ключових складових стратегії активного зростання ТАСКОМБАНКУ, над впровадженням якої наша команда працює останні два роки. Запуск сервісу Google Pay ми вважаємо наступним успішним кроком у цьому напрямі. Постійно розвиваючись технологічно, ми прагнемо надати нашим клієнтам доступ до передових продуктів і сервісів. Радіємо, що відтепер клієнти ТАСКОМБАНКУ можуть користуватися одним із таких сервісів: розраховуватися за покупки за допомогою мобільного гаджета, який завжди мають при собі. Це справді просто і зручно», — коментує Катерина Мелеш, голова правління ТАСКОМБАНКУ.
 

Сервіс Google Pay реалізовано на основі глобальної цифрової платформи токенізації Mastercard, з якою працює і компанія Google. Платформа дозволяє перетворити майже будь-який NFC-пристрій, під’єднаний до інтернету, на безпечний платіжний інструмент: для оплати створюється унікальний шифр, що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.
 

Українці дедалі активніше переходять до безготівкових розрахунків: за даними НБУ, кількість розрахунків з використанням платіжних карток за останні 5 років зросла втричі. Більше 50% таких платежів припадає на розрахунки в торговельній мережі, і найбільш активно серед українців зростає попит на безконтактну технологію оплати.
 

«Успіх технології безконтактної оплати у всьому світі — це платформа для розвитку нового тренду, оплат зі смартфоном. Протягом останнього року кількість NFC-оплат з Mastercard в світі зросла більш ніж у 100 разів, і ми спостерігаємо динамічний тренд і в Україні. ТАСКОМБАНК уже завоював позицію одного із упевнених digital-лідерів серед українських банків, активно впроваджуючи Masterpass, а сьогодні банк представляє цифрове рішення на базі платформи токенізації від Mastercard. Запуск сервісу Google Pay для клієнтів ТАСКОМБАНКУ відкриє для держателів карток новий користувацький досвід та новий рівень комфортних і безпечних платежів», — зазначив Юрій Батхін, директор із розвитку бізнесу Mastercard в Україні.
 

Google Pay доступний власникам Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище, що підтримують технологію NFC. Для того, щоб почати користуватися сервісом, клієнтам ТАСКОМБАНКУ достатньо завантажити додаток Google Pay з Google Play Store і додати в нього дані дебетових і кредитних карт Mastercard. 

### 

Про ТАСКОМБАНК

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, який сьогодні демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і продовжує зміцнювати свої позиції. Входить до трійки найбільш надійних банків за версією видання «Личный счет» і в трійку банків з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт Рейтинг». У порівнянні з 2016-м роком зріс в 3,5 рази. У 2017 році — на 60%. Банк постійно інвестує в оновлення і модернізацію продуктів, процесів, процедур, якість обслуговування.
 

Про Mastercard

Mastercard (NYSE: MA), www.Mastercard.com — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного.