Клієнти Укрексімбанку скористаються покращеними умовами державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Державний Укрексімбанк пріоритетно надає своїм клієнтам доступ до покращених умов Програми надання фінансової державної підтримки суб'єктам мікро- та малого підприємництва, яку наразі актуалізовано й заходами, що допоможуть бізнесу подолати наслідки пандемії COVID-19.

Відтепер, ми надаватимемо фінансування й суб’єктам підприємництва, максимальний рівень річного доходу яких сягає до 100 млн. грн. без обмеження чисельності персоналу. Крім того, в умови програми «Доступні кредити 5-7-9%» внесено такі важливі зміни:

  • збільшено максимальну суму кредиту – з 1,5 млн. грн. до 3 млн. грн., а для рефінансування кредитів таке обмеження взагалі відсутнє;
  • розширено перелік цілей для кредитування – бізнес може отримати кредити, також на придбання нежитлової нерухомості (без права передачі її в оренду), придбання об'єктів права інтелектуальної власності за договорами франчайзингу, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту, поповнення обігових коштів для реалізації інвестиційного проекту, що фінансується за рахунок кредитних коштів;
  • у рамках антикризових заходів з’явилася можливість кредитування під 3% річних на інвестиційні цілі з виробництва лікарських засобів, медичних виробів, медичного обладнання, а також фінансування оборотного капіталу підприємств для покриття їх постійних витрат, що виникають у процесі господарської діяльності (оплата праці, орендні та комунальні платежі, послуги з охорони приміщень, сплата податків/зборів, інші витрати для збереження робочого стану основних засобів, товарів, матеріалів).


Важливою зміною є поширення дії програми антикризових заходів також на бізнес, який вже має кредити.

«Перш за все, ми націлені на зменшення боргового навантаження на позичальників та розширюємо доступ до джерел поповнення обігових коштів. І тепер підприємствам, які будуть зберігати робочі місця та фонд заробітної плати, можна буде за ставкою 0% річних через Укрексімбанк рефінансувати кредити, які отримані в будь-якому банку України, без обмеження за сумою,  – зазначив начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков. – При цьому, бізнес зможе отримати відстрочку погашення такого кредиту».

Заявки на отримання кредитів у межах антикризових заходів можна буде подати під час дії карантину та ще протягом 90 днів з дня його скасування, як дистанційно через вебсайт банку, так і у філіях та відділеннях АТ «Укрексімбанк».