Команда Ощадбанку здобула Золотий Кубок Чемпіонів НАБУ

Команда Ощадбанку здобула Золотий Кубок Чемпіонів НАБУ

24 травня у спортивно-розважальному комплексі «X-Park» відбулися фінальні ігри турніру з футзалу «Кубок Чемпіонів НАБУ–2018». 8 футзальних дружин виборювали нетривіальні титули та трофеї. На кону стояли три Кубки – Золотий, Срібний і Бронзовий.

На Бронзову Чашу замахнулися команди АТ «Укрексімбанк» та ПАТ «КБ «ГЛОБУС». З рахунком (8:2) переконливу перемогу здобув Укрексімбанк.

Володарем Срібного Кубку стала команда АТ «ТАСКОМБАНК». У рівному протистоянні зі збірною НБУ їм вдалося перемогти з рахунком 6:5 (в основний час – 3:3, у серії післяматчевих пенальті – 3:2).


Матчі в Золотому дивізіоні пройшли в напруженій боротьбі. Чемпіон НАБУ визначився буквально в останні миті турніру. Лідери змагання ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ і АТ «Ощадбанк» продемонстрували особливі бійцівські якості та надзвичайно видовищну гру. З рахунком 5:4 буквально вирвали перемогу у гідних поваги візаві спортсмени Ощаду. Збірна АТ «Ощадбанк», уже вп’яте ставши переможцями змагання, підтвердила свій статус найсильнішої команди банківської спільноти. Матч за третє місце в Золотому дивізіоні пройшов між футболістами ПАТ «Банк Кредит Дніпро» та АТ «УкрСиббанк». Незаперечну перемогу здобули укрсиббанківці, забивши в ворота опонентів чотири м’ячі.


alt


Дебютантам цьогорічного турніру – командам ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», ПАТ «РВС БАНК», ПАТ АКБ «Львів» – вдалося продемонструвати злагоджену і осмислену гру, проте, вони так і не спромоглися диктувати свої умови на майданчику.


alt


Організатори турніру з футзалу «Кубок Чемпіонів НАБУ–2018» відзначили і кращих футболістів змагання. Павло Крупина з АТ «УкрСиббанк» став кращим воротарем, Ощадівця Сергія Кучура названо кращим бомбардиром. А звання «Кращий гравець турніру» здобув Олександр Зубенко, спортсмен команди ПАТ«КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».