Комітет з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів підвів підсумки роботи за 2018 рік та окреслив пріоритети на наступний рік

Комітет з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів підвів підсумки роботи за 2018 рік та окреслив пріоритети на наступний рік

У середу, 12 грудня відбулося підсумкове засідання Комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів Незалежної асоціації банків України (Комітет). Основний акцент заходу було сконцентровано на підведенні підсумків роботи Комітету за 2018 рік та обговоренні пріоритетних напрямів роботи Комітету на наступний рік.

Голова Комітету Сергій Панов доповів учасникам про головні досягнення Комітету у поточному році. Так, за активної участі членів Комітету у розробці та наполегливому лобіюванню на всіх стадіях законотворчого процесу було прийнято довгоочікувані для банківської спільноти закони, які дозволять посилити рівень захисту прав кредиторів, стануть поштовхом для відновлення кредитування та залучення міжнародних інвестицій. Мова йде про Закон № 2478-VIII щодо відновлення кредитування (на стадії законопроекту, реєстр. № 6027-д), що 31 жовтня 2018 року підписано Президентом України та Кодекс України з процедур банкрутства, реєстр. № 8060, на підписання якого банківська спільнота очікує найближчим часом.

Детальніше із матеріалами можна ознайомитися тут.

Комітет з питань правового забезпечення діяльності банків
Основними пріоритетними напрямами діяльності Комітету на 2019 рік визначено: відновлення кредитування та підвищення інвестиційного клімату, реформа адвокатури та питання примусового виконання судових рішень, вдосконалення законодавства у сфері правового забезпечення діяльності банків.


По завершенню засідання, під час урочистої частини Голова Комітету Сергій Панов подякував усім за продуктивну роботу та привітав із наступаючими новорічними святами.


Голова Комітету – Сергій Панов. Координатор Комітету – Вячеслав Лисенко.