Комітет з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів обговорив основні напрями роботи

Комітет з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів обговорив основні напрями роботи
У середу, 11 жовтня відбулося розширене засідання Комітету НАБУ з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів Незалежної асоціації банків України (Комітет) з нагоди Дня юриста

У засіданні, окрім членів Комітету, взяли участь представники Національного банку України, Асоціації правників України, Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради України, банківської спільноти, народний депутат України.

Під час зустрічі учасники обговорили основні напрями роботи Комітету з урахуванням нещодавніх змін по розширенню його компетенції. Зокрема, було акцентовано увагу на необхідності подальшого лобіювання прийняття таких важливих для банківської спільноти законопроектів, як: 6027-д (про відновлення кредитування), 3132-д (щодо підвищення ефективності процедур банкрутства), 4004-д (про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, що отримані на придбання єдиного житла). Також було зазначено про доцільність вдосконалення процесуальних кодексів, механізмів позасудового стягнення на предмет іпотеки тощо.

Під час урочистої частини, яка відбувалася у неформальній обстановці, за келихом шампанського учасники мали змогу привітати один одного з професійним святом – Днем юриста.

Голова Комітету – Сергій Панов. Координатор Комітету – Вячеслав Лисенко.