Компанії в Західній Україні отримують нові кошти від ЄБРР та ЄС

Кредит для “Банку Львів” сприятиме довгостроковому кредитуванню регіональних МСП


ЄБРР надав “Банку Львів” кредит €7,5 млн на чотири роки Довгострокове кредитування в місцевій валюті для підтримки українських МСП ЄС підтримує проект стимулюючими грантами в рамках ініціативи “EU4Business” Малим та середнім підприємствам на заході України допоможе новий кредит у розмірі до €7,5 млн, що надається “Банку Львів” з Кредитної лінії ЄБРР-EU4Business. Кредит буде доступним для вибірки у гривні, що захистить позичальників «Банку Львів» від валютних ризиків, а також матиме довші строки погашення.

Ці кошти надаються у контексті Угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) між Європейським Союзом (ЄС) та Україною. Гранти ЄС пропонуватимуться в якості інвестиційних стимулів підприємствам, які відповідатимуть критеріям, з метою зменшення вартості їхніх капітальних інвестицій у модернізацію технологій та виробничих процесів відповідно до стандартів і регламентів ЄС.

“Банк Львів” та його клієнти також зможуть скористатися технічною допомогою у підготовці та реалізації інвестиційних проектів, яку надаватимуть спеціально залучені консультанти Кредитної лінії ЄБРР-EU4Business.

Голова Правління “Банку Львів” Ашот Абраамян сказав: «Угода, що була підписана між нами та ЄБРР сьогодні, є переконливим прикладом того, що означає справжнє партнерство у скрутний час. Як банк, ми намагатимемося надалі фінансувати МСП, особливо виробників сільськогосподарської продукції. Ми вдячні ЄБРР та ЄС за їх готовність підтримати нашу установу та наших клієнтів заради того, щоби могли рушити далі разом».

“Банк Львів” – це регіональний банк, що 30 років надає банківські послуги МСП та приватним клієнтам у Західній Україні. “Банк Львів” активно працює у Львівській, Івано-Франківській, Луцькій, Рівненській, Тернопільській та Ужгородській областях, а також у столиці України місті Києві.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні та вже узяв на себе зобов’язання щодо надання понад €14,54 млрд у рамках більш ніж 460 проектів у країні.