Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?

Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?

АТ «ОТП Банк» збільшив максимальний ліміт за найбільшим кредитом готівкою "Універсальний XXL" – до 500 000 грн! Віднині ОТП Банк готовий надати найбільшу на ринку пропозицію готівкового фінансування – існуючим і новим клієнтам за умови виконання лише кількох базових вимог.

Отже, громадянин України, що досяг віку 27 років і має офіційне працевлаштування протягом щонайменше 24 місяців із достатнім рівнем регулярних доходів, отримує можливість оперативного залучення кредитних коштів від ОТП Банку на реалізацію особистих життєвих планів та потреб.

«Наші дії і рішення завжди зважені з урахуванням реальних умов. Ми обґрунтовано бачимо, що сьогодні серед користувачів банківських послуг з‘явився цілий прошарок клієнтів, які потребують і, що найважливіше, можуть відповідально обслуговувати кредит у півмільйона гривень. Це клієнти, які мають потребу у значних інвестиціях, але не бажають знімати кошти з депозитів. Клієнти, які мають стабільний достатній заробітний дохід для планового погашення кредиту. Клієнти, які довіряють нам і яким можемо довіряти ми», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

За умовами кредиту готівкою "Універсальний XXL" у сумі до 500 000 грн, банк повідомляє клієнту рішення про надання кредиту у максимально короткий термін – протягом 8 годин! Процентна ставка за кредитом становить 36,0% річних, строк кредитування – до 60 місяців, щомісячна комісія – 0,85%.

Кредит готівкою "Універсальний XXL" до 500 000 грн на сьогодні дійсно є максимальною пропозицією за цим видом банківського кредитування на ринку!

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».