Конкурс дитячого малюнка «Жінка майбутнього» стартував

Конкурс дитячого малюнка «Жінка майбутнього» стартував

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ» (далі – БО «ЛБУ») на честь Міжнародного жіночого дня проведе конкурс дитячого малюнка «Жінка майбутнього», який стартує 01 березня 2018 року.

Конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності суспільства про необхідність поважати права кожної жінки для формування демократичних, європейських цінностей, формування у молоді гендерної толерантності, гуманного та справедливого суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 16 років. Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм) оформлені без будь-яких рамок та без скла і ламінування. Конкурсні роботи мають бути виконані на тему: «Жінка майбутнього».

Один учасник надає 1 (одну) конкурсну роботу.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до БО «ЛБУ», або надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» ( 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96) з 01.03.2018 до 16.03.2018 включно.

Фотографію малюнка необхідно протягом даного строку завантажити за допомогою спеціальної форми, яка розміщена за адресою:

https://goo.gl/forms/QZY8Bi6qaSjBwSKH3


Голосування за конкурсні роботи буде проводитися на офіційному сайті БО «ЛБУ» за посиланням: www.lbu.org.ua у період з 19.03.2018 по 23.03.2018 включно.

Голосування за одну конкурсну роботу можливе лише один раз з однієї унікальної IP-адреси.

Три Конкурсні роботи, які у визначені для голосування строки наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями Конкурсу та отримають диплом та цінний подарунок від організаторів Конкурсу.

Оголошення результатів голосування і нагородження переможців конкурсу відбудеться з 26.03.2018 по 30.03.2018 у приміщенні БО «ЛБУ».

Звертаємо увагу, що для участі у конкурсі обов’язково потрібно ознайомитись з більш детальними його умовами та вимогами до авторських робіт. Батьки чи офіційні представники повинні подати заяву на участь у Конкурсі та підписати авторський договір.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням:

Конкурс малюнка