Контакт-центр державного УКРГАЗБАНКУ працює дистанційно, що гарантує безперебійну підтримку наших клієнтів в режимі 24/7

Наразі всі оператори контакт-центру державного УКРГАЗБАНКУ успішно переведені на дистанційну роботу, щоб мінімізувати соціальні контакти та ризик зараження коронавірусом. Такі заходи збережуть здоров’я співробітників банку і гарантують безперебійну цілодобову підтримку наших клієнтів. 

Тож усі клієнти державного УКРГАЗБАНКУ, не виходячи з дому, а лише зателефонувавши до Контакт-центру, можуть:

  • відкрити депозит;
  • поповнити депозит та картку "ПРО-Запас";
  • замовити додаткову платіжну картку до рахунку;
  • підключити послугу регулярного платежу за карткою "ПРО-Запас".


Фахівці Контакт-центру УКРГАЗБАНКУ за лічені хвилини допоможуть вам здійснити банківські операції, а в разі необхідності нададуть детальну інформацію про нові програми і продукти. 

Всі депозити, які дистанційно відкриваються операторами Контакт-центру передаються на відділення, за яким закріплено поточний/картковий рахунок, з якого перераховуються кошти.

Під час дії обмежувальних заходів, які спрямовані запобігти розповсюдженню коронавірусної інфекції, ми наполегливо рекомендуємо користуватися дистанційними каналами доступу до банківських продуктів УКРГАЗБАНКУ, мінімізуючи тим самим фізичне відвідування відділень, а саме: мобільним додатком «ЕКОбанк онлайн», цілодобовим контакт-центром та чат-ботами у месенджерах Facebook, Viber чи Telegram, а також Клієнт інтернет-банкінгом для юридичних осіб.

Розуміючи, що внаслідок суттєвого зниження рівня бізнес-активності у період дії карантину вітчизняні підприємці потребують особливої уваги, УКРГАЗБАНК забезпечує їх цілодобовою онлайн-підтримкою через свій Контакт-центр, який спеціалізується саме на оперативному реагуванні та вирішенні актуальних потреб представників малого та середнього бізнесу, надає їх професійну консультацію з питань щодо користування банківськими кредитними продуктами та депозитними програмами у поточній ситуації тощо. Спеціалісти Контакт-центру завжди готові надати професійну та фахову консультацію українським підприємців за телефоном:  (044) 494 09 70.