Коронавірус: робота ПРАВЕКС БАНКУ під час карантину

До уваги клієнтів! Інформація щодо режиму роботи відділень банку у зв'язку з профілактикою розповсюдження коронавірусної інфекції


Шановні клієнти,


З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 відділення ПРАВЕКС БАНКУ, починаючи з 17.03.2020 року, працюють у спеціальному режимі:

  • Всі відділення працюють з 10:00 до 16:00 з діючими клієнтами.


Ми рекомендуємо вам обирати дистанційне обслуговування та користуватися Pravex Online, в якому можна здійснити оплату комунальних послуг, переказати гроші, погасити кредит, придбати валюту, оплатити товари чи послуги в Інтернеті.

Ми також рекомендуємо використовувати банківські картки, а не готівку.

  • Усі потенційні клієнти можуть ознайомитись з нашими продуктами та послугами на сайті https://www.pravex.com.ua/ та замовити їх у дистанційному режимі. Контакт-центр ПРАВЕКС БАНКУ проконсультує та запросить клієнтів у відділення, як тільки закінчиться карантин.
  • Банкомати працюють у звичайному режимі.


Також нагадуємо, що враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, а також рекомендації Національного банку України, Банк вжив всіх необхідних заходів щодо безпеки клієнтів у відділеннях та співробітників (дезінфекція, антисептики, переведення зустрічей в онлайн режим тощо).

Щодо подальших рекомендацій чи змін, якщо ми отримаємо нові рекомендації від уповноважених органів, ми будемо інформувати вас на сайті банку та в інших каналах зв’язку.