КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ВІДКРИВ ДЕСЯТЕ ЗА РАХУНКОМ ВІДДІЛЕННЯ НОВОГО ФОРМАТУ У КИЄВІ

Креді Агріколь продовжує розвивати свою мережу. В рамках проекту трансформації відділень банк нещодавно відкрив уже десяте за рахунком відділення нового формату у Києві, яке розташоване за адресою вул. Кирилівська, 127. Відділення оснащене депозитарієм та надає весь перелік послуг для приватних осіб та бізнесу.

«Попри бум цифрового банкінгу Креді Агріколь прагне підтримувати особистий контакт з клієнтами та продовжує інвестувати в проект трансформації відділень. Наразі по всій Україні налічується 20 сучасних відділень нового формату, зокрема десять із них – у Києві. Що надважливо в умовах пандемії - всі вони мають зону самообслуговування, а це дозволяє клієнтам уникати зайвого контакту та черг у касу. У відділеннях нового формату високотехнологічні рішення та сучасний дизайн поєднуються з якісною експертизою менеджерів Креді Агріколь. Ми раді запропонувати нашим клієнтам сервіс європейського рівня!» - розповідає Олена Горова, директорка Центрального макрорегіону Креді Агріколь Банку.


Нове відділення повністю відображає позиціонування Креді Агріколь Банку «на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування». Тут комфортне зонування, є зона самообслуговування 24/7, зона очікування, зала для основних операцій з касовим вузлом та затишні кімнати переговорів.