Креді Агріколь набув статусу кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

Креді Агріколь отримав від Національного банку України статус кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, про що свідчить відповідний запис у Довірчому списку. Наразі такий статус мають всього два комерційних банки в Україні. З часом клієнти Креді Агріколь зможуть отримати послуги кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за допомогою системи Клієнт-банк. Це ефективне рішення віддаленої ідентифікації, яке дозволяє компаніям швидко та безпечно перейти на електронний документообіг та позбавляє безлічі паперових документів.

«Ми розробляємо та впроваджуємо найякісніші послуги для наших клієнтів, які надають можливість реалізовувати ефективні процеси електронного документообігу у відповідності з сучасними тенденціями. Нашим бізнес-клієнтам не доведеться звертатися до сторонніх організацій, щоб отримати кваліфікований електронний підпис. Ця послуга буде доступна у Креді Агріколь. У нас бізнес одразу зможе отримати консультацію, оформити фінансові продукти та отримати сучасний інструмент для підтвердження своїх електронних документів. Я дякую команді банку за реалізацію масштабного проекту, який допоможе нашим клієнтам перейти на електронний документообіг максимально швидко та зручно, бути ще більш ефективними та сучасними», - розповідає Олена Кузьміна, директор департаменту інформаційної безпеки та безпеки систем і електронних транзакцій Креді Агріколь Банку. 


Банк пройшов довгий шлях в понад два роки, щоб отримати статус кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг та відповідати всім нормам українського законодавства та європейським телекомунікаційним стандартам.

«В новий 2021 рік банк увійшов з новим статусом! Ми розуміємо, наскільки ця послуга спростить документообіг та оптимізує операційну діяльність компаній. Тому ми, можна сказати, звернули гори але зробили так, щоб запропонувати її нашим клієнтам якнайшвидше. Для цього команда банку впровадила комплекс програмних засобів, побудувала системи зберігання та захисту даних, закупила необхідне обладнання. Всі внутрішні процеси Креді Агріколь налаштовані на найвищому рівні, що гарантує нашим клієнтам безперебійність надання послуг кваліфікованого електронного підпису», – розповідає Кирило Шугай, начальник управління безпеки інформаційних технологій Креді Агріколь Банку.


Надання кваліфікованих електронних довірчих послуг від Креді Агріколь включає:

  • Створення, перевірку та підтвердження кваліфікованого електронного підпису.
  • Формування, перевірку та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу.
  • Використання захищених носіїв інформації.
  • Обслуговування кваліфікованих сертифікатів (формування, блокування, поновлення, скасування).


Офіційна новина про внесення Креді Агріколь Банку до довірчого списку на сайті Центрального засвідчувального органу.