Креді Агріколь розширює можливості для бізнесу в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Нещодавно до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» були внесені суттєві зміни, завдяки яким представники малого та середнього бізнесу мають ще більше можливостей отримати кредити за процентною ставкою 0% річних або пільговою ставкою 3% річних. Для цього Креді Агріколь та Фонд розвитку підприємництва підписали нові договори.

Що змінилося для клієнтів:
 
  • Суттєво розширилася цільова аудиторія. Тепер приймати участь у державній програмі можуть клієнти мікро, малого та середнього бізнесу з рівнем річного доходу до 20 млн євро, тоді як раніше цей показник був удвічі меншим.
  • Покращилися умови щодо періоду доступності для клієнтів компенсації та розміру компенсаційної ставки - ставки, яку сплачує клієнт за рахунок власних коштів. Наприклад, за кредитами на рефінансування існуючої заборгованості (напрям 3 програми) процентна ставка для клієнта з квітня 2021 року і до кінця строку дії договору становитиме 3% річних. Нагадаємо, згідно з базовою версією програми до кінця березня поточного року клієнти банку могли отримати рефінансування заборгованості за процентною ставкою 0%, а вже з квітня місяця мали сплачувати стандартну процентну ставку банку.
  • Процентна ставка 0% річних за кредитами на поповнення обігових коштів (напрям 2 програми) відтепер діє протягом періоду карантину плюс 90 днів. Після закінчення цього періоду та до кінця строку кредиту – клієнт сплачує пільгову ставку 3% річних.

«Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» користується великим попитом у підприємців зі всієї України. Креді Агріколь приєднався до неї в червні 2020 року і всього за перші півроку участі увійшов у ТОП-3 лідерів за обсягами портфелю кредитів наданих в рамках програми. Торік ми здійснювали активне кредитування за напрямом 3 цієї програми. Вже у 2021 році ми розширюємо можливості для клієнтів та відкриваємо напрям 2 - фінансування поповнення обігових коштів. Так ми робимо свій внесок в розвиток малого та середнього бізнесу в країні та конкретними вчинками доводимо, що клієнти можуть покладатися на Креді Агріколь Банк!» - розповідає Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Креді Агріколь Банку.
 

У 2020 році Креді Агріколь уклав 450 договорів з клієнтами щодо їх участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%».

 
«Враховуючи розширення цільової аудиторії та інші зміни в програмі найближчим часом ми очікуємо нову хвилю звернень від клієнтів щодо участі в кредитуванні на пільгових умовах.  Дякуючи синергії зусиль команди Креді Агріколь ми підтримуємо бізнес та втілюємо в життя нашу місію – “Працюємо щодня в інтересах наших клієнтів і суспільства!”» - розповідає Марина Іштваник, директорка департаменту мідл-офісу Креді Агріколь Банку.
 

Креді Агріколь – надійний партнер державних кампаній із підтримки бізнесу.

 
«Рефінансуючи заборгованість бізнес-клієнтів, ми знижуємо тиск на внутрішні бюджети компаній та виступаємо в якості надійного партнера масштабної державної кампанії з  підтримки бізнесу. Креді Агріколь також бере участь у державних програмах підтримки сільгосптоваровиробників, в рамках яких компенсується частина процентної ставки за кредитним договором, як на поповнення обігових коштів, так і на фінансування інвестиційних програм, а також частина вартості придбаної техніки  вітчизняного виробництва», - додає Дмитро Коваленко, директор маркетингу Креді Агріколь Банку.