Креді Агріколь відновив автокредитування та видав кредитів на суму 200 млн грн

Щоб задовольнити зростаючий попит на придання авто, Креді Агріколь відновив видачу кредитів на купівлю нових авто. Активність ключових партнерів-автодилерів на ринку також сприяла запуску фінансування. Банк видав кредитів на суму 200 мільйонів гривень.

«За перші кілька місяців після відновлення автокредитування ми показали чудову динаміку: працюємо з 200 автосалонами, нарощуємо обсяги видачі та сподіваємося на подальше збільшення попиту. Для одних купівля авто зараз – це необхідність, для інших – вдала інвестиція. В будь-якому разі ми раді підтримати клієнтів, запропонувати їм вигідні умови кредитування та високі стандарти обслуговування. Вже 14 років Credit Agricole серед лідерів ринку автокредитування в Україні і ми єдині серед банків маємо сертифікат ISO 9001, який гарантує якість сервісу для клієнтів та відповідність усіх процесів міжнародним стандартам», - розповідає Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь.

Як і раніше, клієнтам доступі ексклюзивні умови кредитування: широкий вибір програм кредитування на вигідних умовах. Подати заявку на кредит просто: оформити її можна на сайті банку або в автосалоні треба звернутися до кредитного менеджера та заповнити анкету.