Банк Кредит Дніпро поліпшив умови видачі кредитів готівкою

Банк Кредит Дніпро поліпшив умови видачі кредитів готівкою

Банк Кредит Дніпро поліпшив умови роздрібного кеш-кредитування, збільшивши максимальну суму кредиту готівкою до 300 тисяч гривень. Клієнт може обрати оптимальний для себе термін кредитування – 12, 24, 36, 48 або 60 місяців, – зважаючи на власні фінансові можливості. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Кошти видаються без застави та поруки і можуть бути використані з будь-якою метою. Конкурентними перевагами продукту є прозорі та вигідні умови, індивідуальний підхід при кредитуванні на великі суми, спеціальні акційні пропозиції.

«Напередодні старту нового ділового та навчального сезону ми вирішили збільшити максимальну суму швидкої фінансової допомоги для наших клієнтів, яку вони можуть спрямувати на вирішення актуальних фінансових завдань, – говорить Марина Дутлова, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Цей крок – відповідь на ринкові тренди, він також враховує побажання клієнтів і їхнє високе зацікавлення нашими кредитними пропозиціями. Завдяки одним із найкращих на ринку умов кредитування банк із початку року подвоїв портфель роздрібних кеш-кредитів і планує надалі нарощувати обсяги роздрібного кредитування, надаючи клієнтам зручний інструмент реалізації фінансових планів».

Банкір підкреслила, що діючі й нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть не тільки звернутися в найближче відділення банку, але і зробити заявку на кредит через Інтернет або Контакт-центр. Вагомою перевагою є можливість отримання попереднього рішення по телефону з подальшим отриманням коштів у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, які розташовано в усіх ключових регіонах України. Всі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, який клієнт отримує до підписання кредитного договору. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті у розділі «Приватним особам/Кредити».
 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».