Кредитний портфель малого та середнього бізнесу Ощадбанку перевищив 3 млрд. грн.

Кредитний портфель малого та середнього бізнесу Ощадбанку перевищив 3 млрд. грн.

З початку 2018 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс більш ніж на 400 млн. грн. іскладає понад 3 млрд. грн. До кінця поточного року банк планує наростити кредитний портфель вдвічі.

 

«В рамках загальнонаціональної програми підтримки малого бізнесу «Будуй своє» ми розробили спеціальну програму мікрокредитування, завдяки якій юридичні особи та фізичні особи-підприємці можуть отримати фінансування при більш лояльному підході до оцінки бізнесу та вимогам до застави. Це простий кредит до 5 млн. грн. із швидким прийняттям рішення і спрощеним пакетом документів. Програму вже запущено в 12-ти областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Чернігівській та Чернівецькій. До кінця року планується впровадити її на території всієї України»,– повідомляє директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Наталія Буткова-Вітвіцька.

 

Також у рамках програми «Будуй своє» було адаптовано умови отримання овердрафту саме для клієнтів сегмента мікро- та малого бізнесу. В результаті кількість звернень клієнтів мікро- та малого бізнесу за овердрафтом у 2018 році зросла втричі порівняно з аналогічним періодом 2017 року. До кінця поточного року Ощадбанк планує охопити овердрафтами до 50% активних клієнтів цього сегмента.

 

Нагадуємо, в рамках рейтингу «50 провідних банків України» від Financial Club крім звання провідного банку країни Ощадбанк посів друге місце в номінаціях «Кредити малому та середньому бізнесу» та «Овердрафти».

 

У вересні 2017 року банк оголосив про старт загальнонаціональної комплексної програми підтримки малого бізнесу «Будуй своє». Головною її метою є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. Програма складається з чотирьох блоків: «Стартуй легко», «Будуй своє зручно», «Вчись та розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку». Головним ядром навчальної частини програми «Вчись та розвивайся» є однойменний портал buduysvoe.com.

 

Прес-служба Ощадбанку