Кредитний портфель Ощадбанку в рамках партнерських програм перевищив 1 млрд грн

Кредитний портфель у рамках партнерських програм для мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку перевищив 1 млрд грн. За результатами дев’яти місяців поточного року за цими програмами бізнес-клієнтам Ощадбанку було видано 720 млн грн. Серед усіх пропозицій найбільшою популярністю користуються програми на придбання сільськогосподарської техніки. Середній термін прийняття рішення щодо кредитування становить чотири робочі дні.

«Досягти такого результату вдалося в результаті спрощення та вдосконалення процесу кредитування, зокрема скорочення пакета документів. За три роки функціонування напряму партнерських програм Ощаду для клієнтів ММСБ ми збільшили кількість цих програм до 250. Завдяки ним клієнти можуть отримувати фінансування на більш вигідних умовах», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Банк продовжує розширювати лінійку партнерських програм, запроваджуючи нові умови співпраці в прогресивних напрямах бізнесу – медицині, інноваційних технологіях, харчовій промисловості та ін. З початку 2021 року до співпраці залучено понад 30 нових партнерів, зокрема «Цеппелін Україна» (сільськогосподарська техніка), QUADRO.ua (агродрони), OSTCHEM RETAiL (мінеральні добрива), Syngenta (засоби захисту рослин та насіння), Maschio-Gaspardo Ukraine LLC (сільськогосподарська техніка) в рамках імпортерської програми, Siemens Healthineers (медичне обладнання), Smart Farming(інноваційне обладнання для підвищення ефективності агровиробництва).

Ощад активно співпрацює з постійними партнерами – дилерами торгових марок John Deere, Fend,Massey Feguson, Claas, KUHN у рамках імпортерської програми, а також з вітчизняними компаніями, серед яких Техноторг, Політехніка, Агроресурс, UKRAVIT та ін.

Більш детально про фінансування бізнесу, партнерські програми та кредити від міжнародних установ –на офіційному сайті Ощадбанку або за спеціальною телефонною лінією для бізнес-клієнтів: 0 800 219 800.