
«Кредобанк» підписав угоду про кредитування одного із найбільших агропромислових холдингів України – «АСТАРТА». Загальна сума фінансування складе 34,85 млн. грн. на 24 місяці, а надані ресурси будуть використані на поповнення обігових коштів підприємств холдингу.
«АСТАРТА» - публічний вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який понад 25 років працює в аграрній промисловості України. Компанія є національним лідером з виробництва цукру та одним з найбільших виробників сільськогосподарської продукції. До складу холдингу входять 8 цукрових заводів, завод з переробки сої, молочні ферми, агрофірми із загальним земельним банком 250 тис. гектарів, 5 елеваторних комплексів та один з найпотужніших у країнах СНД біоенергетичний комплекс з виробництва енергії з сільськогосподарських відходів. З холдингом «АСТАРТА» «Кредобанк» співпрацює вперше.
«Традиційно найбільшою популярністю в агровиробників користуються продукти на фінансування виробничих циклів, тобто короткі кредити на поповнення обігових коштів. Кредитування агросектору є одним із стратегічних напрямків роботи «Кредобанку», і нам особливо приємно що наші продукти обирають такі провідні компанії ринку як агропромисловий холдинг «АСТАРТА»», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ ПАТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.
Робота з агробізнесом є одним з ключових напрямків діяльності «Кредобанку». Перевагою пропозицій від банку є спрощений процес подачі заявок на кредит, швидкість прийняття рішення, можливість надання інвестиційних кредитів та наявність спільних програм з дилерами сільськогосподарської техніки. Окрім того, банк пропонує привабливі умови придбання у фінансовий лізинг сільськогосподарської техніки закордонного та вітчизняного виробництва для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у національній валюті. Завдяки успішній співпраці з партнерами у 2018 році вже передано у лізинг понад 140 одиниць сільськогосподарської техніки.
Довідка:
ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».
Прес-служба ПАТ «Кредобанк»