«Кредобанк» надав фінансування ТБ «Новаагро»

«Кредобанк» надав фінансування ТБ «Новаагро»

«Кредобанк» підписав угоду про надання кредиту на 50 мільйонів гривень торговому будинку «Новаагро», що входить до групи компаній «Новаагро» - однієї з провідних фірм агросектора Харківщини. Надані в рамках кредиту ресурси підуть на поповнення обігових коштів компанії.

«З боку ПАТ «Кредобанк» ми отримали надійного партнера з бездоганною репутацією, який входить до найбільших банків України з іноземними інвестиціями. Підписаний договір з «Кредобанком» дозволить збільшити наявний кредитний портфель та стане додатковою гарантією у відносинах з партнерами», - наголошує Максим Пилипенко, директор торговогобудинку«Новаагро».  

Підписання кредитної угоди з  компанією «Новаагро» дало старт новому сезону фінансування агропідприємств у банку. «Співпраця з агробізнесом є стратегічним напрямком для «Кредобанку». Цього маркетингового року ми плануємо профінансувати потреби аграріїв більш ніж на 1,5 мільярда гривень у вигляді кредитів на інвестиційні цілі, на поповнення обігових коштів та фінансовий лізинг агротехніки. Ми вітаємо підписання кредитної угоди з харківською компанією «Новаагро» та сподіваємось на розширення нашої співпраці в майбутньому», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ ПАТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

Робота з підприємствами агросектору є одним з ключових пріоритетів «Кредобанку». Банк пропонує агроклієнтам як кредити на поповнення обігових коштів у гривні та іноземній валюті, так і інвестиційні кредити на придбання обладнання та сільськогосподарської техніки, а також авалювання векселів та фінансовий лізинг. «Кредобанк» розвиває програми співпраці з провідними світовими виробниками сільськогосподарської техніки для забезпечення пільгового цільового фінансування й лізингу сільгосптехніки для аграріїв.
 

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб». 
 

ТБ «НОВААГРО» - один з найбільших переробників зернових культур і виробників борошна в Східній Україні. Входить до складу групи компаній «НОВААГРО» з 2015 року. ТБ «НОВААГРО» веде свою діяльність на території Східної України. Здійснює поставки зернових культур та поставку борошна, висівок на експорт.

Сфера діяльності: виробництво і продаж на внутрішній ринок і експорт борошна першого і вищого сорту, висівок, закупівля і продаж зернових і олійних культур, продаж добрив, посівного матеріалу.

За 2017\2018 маркетинговий рік ТБ «НОВААГРО» став найбільшим експортер борошна в Україні.                                                                                                                                                            

Прес-служба ПАТ «Кредобанк»