«Кредобанк» надає цінні призи за розрахунки корпоративними картками

«Кредобанк» надає цінні призи за розрахунки корпоративними картками

Підведено підсумки акції «Розраховуйтеся корпоративною карткою від KredoBank та вигравайте подарунки», у рамках якої переможці отримають цінні подарунки – смартфон, планшет, електронні книги та смарт-годинник.

Участь у акції автоматично взяли всі клієнти «Кредобанку», які оформили корпоративну платіжну картку у період з 1 по 31 грудня 2017 року та здійснили  мінімум дві транзакції в період з 1 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року  на суму від 100 гривень. Щасливим власником смарт-годинника Garmin став Іван Свирид, троє щасливчиків – Ірина Зеніна, Марія Бендікен та Дмитро Александров отримають електронні книги PocketBook, Сергій Король став власником планшету Samsung Galaxy Tab, а головний переможець Любов Парубоча отримає смартфон Apple iPhone SE. Згідно з умовами акції, аналогічні подарунки отримають працівники банку, що є персональними менеджерами переможців.

 «Кредобанк» постійно дарує приємні подарунки за користування платіжними картками своїм клієнтам – фізичним особам. Цього ж разу цінні призи отримали держателі корпоративних карт, і це підтверджує, що шанс на приємну несподіванку має кожен користувач платіжної карти незалежно від її класу. Попереду – нові акції, шанс на успіх у яких має кожен», – говорить директор департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко.

«Кредобанк» пропонує підприємствам малого та середнього бізнесу та корпоративним клієнтам оформлення корпоративних платіжних карт Business Debit Mastercard, Mastercard Business, Mastercard Business Contactless та Mastercard Corporate. Унікальною пропозицією банку є корпоративна карта у польських злотих «Złotówka», яка дозволяє отримувати готівку в банкоматах на території Польщі за пільговим фіксованим тарифом. Станом на березень 2018 року банк емітував понад 10000 корпоративних платіжних карт.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.                                                                          

Прес-служба ПАТ «Кредобанк»