«Кредобанк» оновлює мобільний додаток онлайн-банкінгу KredoDirect

«Кредобанк» оновлює мобільний додаток онлайн-банкінгу KredoDirect

«Кредобанк» оновив мобільний додаток Інтернет-банкінгу для фізичних осіб KredoDirect для операційних систем Android та iOS. Новий додаток, що став зручнішим та отримав низку нових функцій, вже доступний у магазинах додатків GooglePlay та AppStore.

Оновлений мобільний додаток отримав нове меню «Операції з картками», у якому можна переглядати доступний залишок за платіжними картками, історію операцій та суму заблокованих коштів, керувати лімітами за картою в реальному часі без необхідності дзвонити на гарячу лінію банку, блокувати та активувати платіжні картки та поповнювати їх з відкритих у банку рахунків. Окрім того, Android-версія додатку була оптимізована для роботи з операційною системою Android 8.

«Раді представити оновлений мобільний додаток KredoDirect, який відтепер не тільки став зручнішим у користуванні, а й отримав нові корисні функції, що дозволяють повноцінно керувати рахунком та картками без потреби користування комп’ютером. Як і раніше, користування системою залишається безкоштовним» – говорить виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу ПАТ «Кредобанк» Олександр Овчарук. 

Система Інтернет-банкінгу «КредоДайрект» надає можливість її користувачам отримувати інформацію про актуальне сальдо на банківських картках, поповнювати рахунки мобільних телефонів мобільних операторів України, переглядати залишки за своїми рахунками, здійснювати швидкі платежі на рахунки у будь-якому банку України, створювати та зберігати шаблони для регулярних платежів, а також відкривати депозити без візиту до відділення банку. «КредоДайрект» має мобільну версію, адаптовану для мобільних пристроїв будь-якої операційної системи та діагоналі екрана, а також мобільні додатки для систем iOS та Android. Додатковою перевагою системи є безкоштовні перекази на будь-який банківський рахунок в межах України в сумі до 10 000 гривень.           

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».                                          

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»