«Кредобанк» отримав нагороду в номінації «Чистий банк» рейтингу «Банки 2019 року»

«Кредобанк» отримав нагороду в номінації «Чистий банк» рейтингу «Банки 2019 року»

«Кредобанк» визнано переможцем рейтингу «Банки 2019 року» за версією агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Чистий банк» серед банків іноземних банківських груп. Нагороду присуджено за співвідношення кредитів 1-2 класу фізичних осіб і 1-3 класу юридичних осіб до розміру кредитного портфеля за січень-листопад 2018 року.

 

Рейтинг «Банки 2019 року» розраховувався на основі даних звітності банків, опублікованих Національним банком України станом на 1 січня та на 1 листопада 2018 року. Ключовими показниками для розрахунків місць в рейтингу стали розмір активів, депозитного и кредитного портфелів фізичних и юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфелю пластикових карт. У 2019 році рейтинг визначався для кожної з груп банків за класифікацією НБУ – окремо для банків іноземних банківських груп, банків з державним капіталом та банків з приватним українським капіталом.

 

«Висока якість кредитного портфеля, як і його ефективність, є однією із стратегічних цілей «Кредобанку». Ми досягаємо цієї цілі завдяки ґрунтовному аналізу клієнтів та високій якості процесів та кваліфікації ризик-менеджменту банку. Перемога у номінації «Чистий банк» рейтингу «Банки 2019 року» переконливо підтверджує наш високий результат у цьому напрямку», - говорить Орест Кореновський, виконавчий директор вертикалі ризиків АТ «Кредобанк».

 

У 2019 році «Кредобанк» отримав ще кілька відзнак експертної та медіа-спільноти. Зокрема, банк отримав перше місце у номінаціях «Кращі депозити для бізнесу 2018 року» та «Кращі кредити на придбання нерухомості на вторинному ринку 2018 року» і третє місце в номінації «Найкращі пропозиції в розрахунково-касовому обслуговуванні» премії «Prostobank Awards 2018» від агентства «Простобанк консалтинг», а також друге місце у рейтингу найнадійніших банків України від веб-порталу «Оглядач» та журналу «Рейтинг».

 

Довідка:

АТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   

Прес-служба АТ «Кредобанк»