«Кредобанк» підписав угоду про партнерство в реалізації програми JCB Finance в Україні

«Кредобанк» підписав угоду про партнерство в реалізації програми JCB Finance в Україні
«Кредобанк» та британська компанія JCB підписали угоду про ексклюзивне партнерство в реалізації програми JCBFinance на території України, яка дозволить українським підприємствам купувати сільськогосподарську та будівельну техніку виробництва всесвітньо відомого британського бренду JCBу кредит та лізинг на найвигідніших умовах . Підписання відбулося під час Весняного ділового форуму – однієї з найбільших бізнес-подій року в Західній Україні.

Ключовими перевагами пропозицій програми JCB Finance є швидкі процедури розгляду заявок на кредит чи лізинг на купівлю техніки (попереднє рішення за 3 дні, остаточне рішення для лізингу за 4-7 днів та для кредиту за 4-14 днів), а також найбільш конкурентні ставки на українському ринку та можливості акційних пропозицій з субсидованими ставками на окремі моделі сільськогосподарських та будівельних машин JCB (анонсуватимуться окремо). Аби скористатися програмою, зацікавленим компаніям потрібно звернутися до одного з дилерів JCB в Україні та залишити заявку на купівлю техніки в рамках програми. «Кредобанк» як партнер JCB Finance забезпечуватиме фінансування кредиту або лізингу за програмою.

«Ми в «Кредобанку» раді стати фінансовим партнером програми JCBFinance в Україні, яка зробить якісну будівельну та сільськогосподарську техніку доступнішою для українських підприємств завдяки спеціальним умовам кредитування та лізингу. Дякуємо JCB за вибір «Кредобанку» та запевняємо, що клієнти JCBFinance отримають найвигідніші пропозиції та найкраще обслуговування», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

«Програми JCBFinance, які допомагають компаніям купувати першокласну будівельну техніку, працюють у багатьох країнах світу, а в деяких державах мають навіть 40-річну історію. Сьогодні ми започатковуємо програму JCBFinanceв Україні разом з «Кредобанком». Ми дуже ретельно добирали банк для програми та обрали «Кредобанк» за готовність розуміти специфіку наших покупців, вивчати наші машини та бути ближчими до наших дилерів та клієнтів у процесах та продуктах. Ми разом успішно завершили пілотну стадію програми в Україні, і тепер програма JCBFinance вже доступна для покупців техніки на постійній основі», – говорить регіональний керівник JCBFinance Оксана Євтушевська.

JCB — англійська сімейна компанія зі штаб-квартирою в Уттоксетері, графство Стаффордшир. Заснована в 1945 році Джозефом Сирілом Бамфордом (Joseph Cyril Bamford). Це третій за величиною в світі виробник спеціалізованої техніки для будівництва та сільського господарства з річним оборотом у 3 мільярди фунтів стерлінгів. Компанія виробляє понад 300 видів машин, у тому числі екскаватори - навантажувачi, навантажувачi та дизельні двигуни.
 
За період підготовки співробітництва та пілотного етапу програми «Кредобанк» вже схвалив і профінансував для підприємств малого, середнього і великого бізнесу на умовах кредиту або лізингу більше 60 одиниць будівельної та сільськогосподарської техніки JCB загальною вартістю понад 130 мільйонів гривень.

 Довідка:

АТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.

У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом.

У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Прес-служба АТ «Кредобанк»