«Кредобанк» підтримав ХV фестиваль «Ніч у Львові»

«Кредобанк» традиційно виступив генеральним партнером однієї з найбільших подій культурного життя Львова – культурно-промоційного фестивалю «Ніч у Львові. Ангелотворення». У рамках проекту, що 12-14 липня відкрив двері найцікавіших об’єктів міста у нічний час, відбулася низка екскурсій та культурно-мистецьких заходів, які відвідали 15000 львів’ян та гостей міста.

Найцікавішими подіями цьогорічної «Ночі у Львові» стали мистецька акція «Ангелотворення» у дворику міської Ратуші, організована спільно з проектом «Ангели» від відомого музиканта та арт-менеджера Павла Гудімова, екскурсія «Нетуристичний Львів» на старому трамваї, яку провів керівник прес-служби АТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський, екскурсії хорами собору святого Юра та підземеллями гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, театралізовані екскурсії до кабінету міського голови та діджей-вечірка у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького.
 
«Ніч у Львові» - одна з найцікавіших пізнавальних подій нашого міста, яка кожного разу відкриває все нові й нові таємниці не лише для гостей Львова, а й для львів’ян. Ми раді, що саме завдяки незмінній підтримці «Кредобанку» проект «Ніч у Львові» виріс з цікавої ініціативи до однієї з знакових та найочікуваніших літніх подій у житті міста, яка відома далеко за його межами і є прикладом для інших українських міст, – говорить  перший заступник голови Правління  АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. 

«Кредобанк» є незмінним генеральним партнером та співорганізатором фестивалю «Ніч у Львові» з 2013 року. За цей час відбулося 10 фестивалів, події яких відвідали майже 170 тисяч осіб. У рамках фестивалю банк щороку організовував низку подій, серед яких – концерти, театральні вистави та майстер-класи з фінансової грамотності у львівських відділеннях, кінопокази у рамках проекту «Кіно у парку з KredoBank» та дитяча театральна вистава «Рукавичка», поставлена силами працівників банку.