«Кредобанк» підтримав V міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові»

«Кредобанк» підтримав V міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові»

«Кредобанк» в черговий раз виступив генеральним партнером п’ятого міжнародного  фестивалю «Музика у старому Львові», який відбудеться 11 – 26 серпня та проходить у партнерстві із  фестивалем «Музика у старому Кракові», який є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

Протягом двох тижнів фестивалю львів’ян та гостей міста очікує насичена концертна програма за участі більш як 100 виконавців з різних міст України та Польщі. Фестивальні події відбуватимуться паралельно з 43-м святом музики в Кракові, куди завітають українські колективи і солісти.

Особливістю фестивалю «Музика у старому Львові» є те, що його концерти виходять за межі традиційної сцени та відбуваються в храмах, пам'ятних та історичних місцях. Серед цьогорічних локацій –  Палац Потоцьких, музей Пінзеля, Італійський дворик,  храм св. Івана Хрестителя, церкви св. Андрія та св. Миколая й іншізнакові місця королівського Львова. Відкриття фестивалю відбудеться 11 серпня в архикатедральному соборі св. Юра у Львові за участю українських та польських виконавців. Закриття фестивалю відбудеться 26 серпня в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

«Цьогорічною родзинкою фестивалю є те, що на нього вдруге завітає директор фестивалю «Музика у старому Кракові» Станіслав Ґалоньскі, який диригуватиме оркестром під час відкриття фестивалю 11 серпня. Символічно, що цьогоріч заключний концерт фестивалю пройде у гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла, де розпочався перший концерт фестивалю 5 років тому. Цього разу у нас виступатиме багато музичних подружніх пар: дует гітаристів з Харкова, львівські – Олена та Ігор Мацелюхи, подружжя Беруцьких з Польщі. Загалом буде більше ста виконавців.», - говорить Сергій Бурко, засновник фестивалю «Музика в старому Львові» та художній керівник оркестру «Віртуози Львова».

«Кредобанк» як найбільша інвестиція Польщі в українську банківську систему та банк, що має головний офіс у Львові, підтримує цікаві українсько-польські проекти у сфері культури, – говорить керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський. – Нам особливо приємно, що з роками фестиваль "Музика у старому Львові" став не тільки показовим прикладом українсько-польської культурної співпраці, який дає можливість представити творчі здобутки українських та польських художніх колективів громадянам обох країн, а й справжньою знаковою подією в житті Львова. Сподіваємося, що цьогорічний ювілейний фестиваль подарує львів’янам та гостям міста задоволення та гарний настрій».   

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».                                          

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»