«Кредобанк» посів друге місце в рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші»

«Кредобанк» посів друге місце в рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші»

За підсумками роботи у 2017 році «Кредобанк» посів друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», а також п’яте місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками четвертого кварталу 2017 року за версією фінансового порталу «Мінфін».

При складанні рейтингу аналітики журналу «Гроші» враховували не лише основні фінансові показники, а й  кінцевих бенефіціарів, відсутність потреби у докапіталізації або факт проведення докапіталізації у 2017 році, наявність чи відсутність скарг на виплати, ставку за вкладами фізичних осіб на три місяці, а також динаміку зміни коштів фізичних осіб. Рейтинг стійкості від порталу «Мінфін» розраховується за власною методикою, яка враховує як якість активів, ліквідність та можливість зовнішньої підтримки, так і лояльність вкладників, абсолютний та відносний приріст вкладів і платіжну репутацію.

 «Позитивні результати роботи «Кредобанку» в 2017 році підтверджує його фінансовий результат – за минулий рік банк отримав понад 402 мільйони гривень чистого прибутку та увійшов до ТОП-15 українських банків за прибутковістю. Високі місця у медіа-рейтингах підтверджують як успішну діяльність банку, так і його високу надійність, що забезпечена належністю до потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski», – говоритьперший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.                                                                          

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»