«Кредобанк» представив можливості працевлаштування молоді на форумі корпоративного наставництва «Я-Професія»

«Кредобанк» представив можливості працевлаштування молоді на форумі корпоративного наставництва «Я-Професія»

«Кредобанк» підтримав перший форум корпоративного наставництва «Я-Професія» для учнів старших класів шкіл-інтернатів Львівської області, що відбувся у львівському Палаці мистецтв. Під час форуму фахівці банку розповіли учням про особливості професії банкіра, а також можливості працевлаштування молоді в банку.

Під час форуму його учасники – вихованці інтернатів отримали можливість на практиці ознайомитися з актуальними та сучасними професіями, а також спробувати себе в них у формі гри-квесту. Після квесту відбулася дискусійна панель, під час якої представники «Кредобанку» презентували дітям та дорослим програму працевлаштування студентів вищих навчальних закладів «Абсольвент», яка дає студентам старших курсів українських закладів вищої освіти шанс на гідне перше робоче місце. Форум організовано благодійним фондом «Українська галицька фундація».

«Кредобанк» підтримав форум корпоративного наставництва «Я-Професія», оскільки є активним учасником Всеукраїнського пакту заради молоді, у рамках якого українські компанії зобов’язалися розширювати співпрацю з навчальними закладами та створювати робочі місця для молоді. Для нас форум став чудовою нагодою представити дітям можливості програми працевлаштування студентів «Абсольвент», за якою ми щороку беремо на роботу та даємо можливість випробувати себе у банківській сфері талановитій молоді, та показати дітям з інтернатів, що в Україні є гідні можливості для старту кар’єри», – говорить директор департаменту управління персоналом ПАТ «Кредобанк» Галина Бороха.

Програма працевлаштування студентів «Абсольвент» була започаткована «Кредобанком» у 2016 році. В її рамках банк створив 25 вакансій спеціалістів, не прив’язаних до конкретного департаменту чи процесу. Учасники програми відбираються на конкурсній основі. Тривалість програми – 9 місяців, за які учасники мають пропрацювати у трьох різних департаментах банку. У 2018 році 12 учасників достроково припинили участь у програмі через отримання постійної роботи в «Кредобанку». Окрім того, за 2017 рік «Кредобанк» став першим робочим місцем для 87 молодих людей, або 14% від загальної кількості працевлаштованих протягом року.

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. 17 листопада 2015 року у Брюсселі бізнес-лідери підписали Європейський Пакт заради молоді – документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Ця ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та короля Бельгії. «Кредобанк» підписав Український пакт заради молоді-2020 у квітні 2016 року.

 

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».                                                                           

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»