«Кредобанк» приєднався до державної програми підтримки сільськогосподарських виробників

«Кредобанк» приєднався до державної програми підтримки сільськогосподарських виробників

«Кредобанк» та Міністерство аграрної політики України підписали меморандум про приєднання банку до державної програми підтримки тваринництва. Програма дасть можливість клієнтам банку отримати з бюджету компенсацію відсотків за кредитами, яка може здешевити вартість кредитних ресурсів до 3% річних в гривні, або ж відшкодувати 25% суми кредиту.  

Відповідно до умов програми, клієнти банку, що працюють у галузях вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва та аквакультури та залучили в національній валюті короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат інвестиційного характеру на суму до 100 млн. грн, можуть отримати компенсацію нарахованих та сплачених у поточному році відсотків за кредитом у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше відсоткової ставки за кредитом мінус 3%.

Часткову компенсацію вартості  об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів в розмірі 25% суми одержаного кредиту (обсягом до 500 млн. гривень на один об’єкт у національній валюті, наданого на строк до 5 років) можна отримати на відшкодування фактично понесених інвестиційних витрат на будівництво та реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, побічних продуктів тваринного походження).

Участь у програмі можуть брати підприємства, що беруть або взяли кредити на передбачені нею цілі у 2018 році. Для участі клієнтові-позичальнику необхідно подати до банку заяву, копії документів, які підтверджують цільове використання кредитних коштів, витяг з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, чинну на дату подання заяви довідку про відсутність боргу зі сплати податків і зборів та письмову згоду на надання Міністерству аграрної політики інформацію про нього, що складає банківську таємницю та містить персональні дані.

 «Ми раді відкрити можливість участі у державній програмі з підтримки тваринництва клієнтам «Кредобанку», які зможуть отримати відшкодування з бюджету та істотно знизити вартість залучених ними кредитних ресурсів або отримати компенсацію 25% фактично понесених інвестиційних витрат профінансованих за допомогою кредиту від «Кредобанку». Сподіваємось, ця програма стане в нагоді великій кількості клієнтів банку, що працюють у цьому напрямку та планують залучити кредитні кошти», – говорить Євген Заіграєв, виконавчий директор напрямку корпоративного та малого і середнього бізнесу ПАТ «Кредобанк».
 

Програма державної підтримки галузі тваринництва передбачена у державному бюджеті України. Розпорядником коштів є Міністерство аграрної політики. Використання коштів за цією програмою регламентоване Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7 лютого 2018 р.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.                                                                              

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»