«Кредобанк» розпочав співпрацю з системою платіжних терміналів IBox

«Кредобанк» розширює можливості погашення кредитів. Відтепер клієнти банку отримали змогу вносити кошти у понад 5000 терміналів мережі самообслуговування IBox, які працюють цілодобово та присутні у всіх регіонах України.

Для того щоб здійснити погашення кредиту клієнту необхідно вказати номер телефону,  індивідуальний податковий номер отримувача,  а також номер рахунку. Зарахування коштів відбувається в період до трьох робочих днів. В один операційний день можна здійснити не більше 4 платежів за одними реквізитами на загальну суму не більше 14 999 грн на добу, включаючи плату за надання послуг з переказу.

 

«Розвиток дистанційних каналів обслуговування єодним із стратегічних завдань банку.  Співпраця з компанією IBox дозволить нашим клієнтам легко та швидко погашати кредити», – говорить виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу  АТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

 

Клієнти «Кредобанку» також мають змогу поповнювати свої рахунки та вносити платежі за кредитами без додаткових комісій       у власних терміналах самообслуговування, розташованих у  відділеннях та цілодобових зонах самообслуговування банку.

 

Довідка:

АТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   

Прес-служба АТ «Кредобанк»