«Кредобанк» розпочав видачу пільгових кредитів на придбання електромобілів «Кредо Електро»

«Кредобанк» запровадив спеціальну програму пільгового кредитування купівлі електромобілів для фізичних осіб «Кредо Електро», за якою громадяни України можуть отримати кредит на купівлю автомобіля з електричним двигуном за ставкою від 0,001% річних на термін до семи років

Пропозиція зі ставкою 0,001% річних діє при оформленні кредиту на термін до 1 року за умови оплати не менш як 50% вартості автомобіля. При отриманні кредиту на 2 та 3 роки ставка фіксована та складатиме відповідно 5,99% та 6,99% річних, а при кредитуванні на 4,5 та 6 років ставка становитиме 8,49%, 9,49% та 11,49% річних на перші три роки обслуговування. Програма діє для придбання як автомобілів з електричним двигуном, так і для гібридних автомобілів.

Кредит на придбання електромобілів також можна оформити з першим внеском у 30% вартості автомобіля. У цьому разі відсоткова ставка складе 2,99% річних при кредиті на 1 рік, 7,99% річних при кредиті на 2 роки, 8,99% при кредиті на 3 роки та відповідно 9,49% річних, 11,99% річних та 12,99% річних на перші три роки при оформленні кредиту на 4,5 та 6 років. Комісія за видачу кредиту складає 3,99% при оформленні кредиту на 1 рік та 2,99% при кредитуванні на довший термін.

Для оформлення кредиту необхідно подати паспорт громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку та документи про доходи за останні 6 місяців. Обов'язковою умовою кредитування є оформлення повного страхування транспортного засобу, вартість якого може бути включена в суму кредиту.

«Програма «Кредо Електро» від «Кредобанку» має на меті зробити доступними для українців екологічно чисті та недорогі в обслуговуванні електромобілі, – говорить директор департаменту автокредитування ПАТ «Кредобанк» Олександр Кушлик. – Крім знижених відсоткових ставок, перевагами програми кредитування електромобілів є ануїтетний графік оплат, що дозволяє планувати витрати, та можливість дострокового погашення кредиту. Окрім того, роблячи електромобілі доступнішими, «Кредобанк» вносить свій вклад у поліпшення екологічної ситуації в Україні».