«Кредобанк» розширює можливості програми працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів

«Кредобанк» розширює можливості програми працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів

«Кредобанк» збільшує можливості працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладах за програмою «Абсольвент». Зокрема, до існуючих 25 вакансій у головному офісі банку додано ще 5 робочих місць у банківських відділеннях, розташованих у Львові.

Експериментальна програма працевлаштування у відділеннях банку триватиме 3 місяці. За цей час її учасники ознайомляться зі специфікою роботи відділень та зможуть випробувати себе на різноманітних позиціях працівників банківського фронт-офісу. Найкращі учасники програми матимуть можливість продовжити роботу у львівських відділеннях «Кредобанку» на постійній основі. До експериментальної програми вже відібрано студентів кількох львівських коледжів економічного спрямування. У разі позитивних результатів розширену програму буде продовжено на постійній основі.

Завдяки програмі «Абсольвент», яка стартувала у 2016 році, «Кредобанк» став привабливою можливістю початку ділової кар’єри для молодих людей, що не мають досвіду роботи та бажають випробувати себе у банківській сфері. Враховуючи велику кількість бажаючих взяти участь у програмі, ми вирішили створити додаткові робочі місця для студентів у відділеннях банку. Якщо додатковий формат стане успішним, плануємо створювати в рамках програми нові можливості працевлаштування для талановитих молодих людей», – говорить директор Департаменту управління персоналом ПАТ «Кредобанк» Галина Бороха.

 

Програма працевлаштування студентів «Абсольвент» була започаткована «Кредобанком» у 2016 році. В її рамках банк створив 25 вакансій спеціалістів, не прив’язаних до конкретного департаменту чи процесу. Учасники програми відбираються на конкурсній основі. Тривалість програми – 10 місяців, за які учасники мають пропрацювати у трьох різних департаментах банку. У 2018 році 12 учасників програми були достроково працевлаштовані в банку на постійній основі. Окрім того, за 2017 рік «Кредобанк» став першим робочим місцем для 87 молодих людей, або 14% від загальної кількості працевлаштованих протягом року. Програма була створена на виконання зобов’язань, узятих банком у рамках Українського пакту заради молоді – 2020.

 

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. 17 листопада 2015 року у Брюсселі бізнес-лідери підписали Європейський Пакт заради молоді – документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Ця ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та короля Бельгії. «Кредобанк» підписав Український пакт заради молоді-2020 у квітні 2016 року.

                                                                              Прес-служба ПАТ «Кредобанк»


Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».