«Кредобанк» вдруге підтримав перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

«Кредобанк» вдруге підтримав перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

«Кредобанк» вже вдруге став партнером 7-го фестивалю сучасного польського кіно «Під Високим Замком», який вже розпочався у Львові та цьогоріч відбудеться в Івано-Франківську та вперше в Ужгороді.  Глядачі зможуть переглянути близько двадцяти найновіших творів польського кіномистецтва, а також відвідати чимало цікавих супутніх заходів. 

Перегляд сучасного польського кіно організовується щорічно Генеральним консульством Республіки Польща у Львові. Метою його проведення є  промоція  польського кіномистецтва та підвищення загального рівня знань про історію, культуру та сучасність Польщі. Родзинкою цьогорічного перегляду стане стрічка «Тиха ніч» режисера Пьотра Домалевского , яка нагороджена Золотим Левом на Кінофестивалі у Ґдині в 2017 році. Фільм є інтимною і багатосюжетною розповіддю про сім’ю, про юнацькі амбіції та трудову еміграцію, що є проблемою як у Польщі, так і в Україні. Окрім перегляду кіно, на львів’ян та гостей міста чекають зустрічі зі спеціально запрошеними особистостями зі світу кінематографії, виставки, концерти та квести.

«Тішуся, що маємо нагоду побачити у Львові якісне та сучасне польське кіно. Завжди радію, коли нас запрошують до участі в таких проектах, – говорить  голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі. – Дуже важливо, що ті фільми, які будемо дивитися у ці дні –  це насправді добрі приклади того, що відбувається у польському кіно сьогодні».

Підтримка українсько-польських проектів, одним із яких є перегляд польського кіно у Львові, є одним із пріоритетних напрямків соціальної відповідальності «Кредобанку». Крім перегляду польського кіно, банк постійно підтримує українсько-польський фестиваль класичної музики «Музика в старому Львові» та українсько-польську транскордонну соціальну акцію «Миколай без кордонів» у Старосамбірському районі Львівської області.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»