«Кредобанк» запроваджує безкоштовну видачу карти «Złotówka» у польських злотих

«Кредобанк» змінює умови обслуговування карти в польських злотих «Złotówka», яка дозволяє безкоштовно отримувати готівку в банкоматах України та Польщі та отримувати перекази з Польщі за зниженим тарифом. Відтепер отримати карту «Złotówka» можна безкоштовно та за кілька хвилин.

Унікальна карта «Złotówka» з рахунком у польських злотих дозволяє безкоштовно отримувати готівку у будь-якому банкоматі України та у більш як 3200 банкоматів банку PKO Bank Polski на всій території Польщі, а також розраховуватися картою у будь-якій валюті світу без сплати комісії за конвертацію. На карту можна здійснювати онлайн-перекази з банківських рахунків, відкритих у банку PKO Bank Polski, за допомогою Інтернет-сервісу iPKO, а також переказувати готівку з відділень банку PKO Bank Polski у Польщі без відкриття рахунку. Вартість переказу на суму до 5000 PLN з рахунку PKO Bank Polski на карту «Złotówka» складає 10 PLN, вартість переказу готівки без відкриття рахунку з відділення банку в Польщі на таку ж суму – 20 PLN. Кошти на карту в Україні зараховуються протягом 40 хвилин з моменту відправлення. 

 «Ексклюзивна карта у польських злотих «Złotówka» відтепер стала ще вигіднішою та зручнішою для клієнтів. Адже тепер її можна оформити безкоштовно та за кілька хвилин. Безкоштовне отримання готівки в банкоматах України та PKOBankPolski у Польщі, швидкі та недорогі перекази на карту, захист від подвійної конвертації та розрахунки у будь-якій валюті без комісій роблять її надзвичайно привабливою пропозицією для українців, що живуть у Польщі або часто відвідують цю країну, та дозволяють істотно заощадити на регулярних переказах з Польщі в Україну», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Карту «Złotówka» може відкрити будь-яка фізична особа. При відкритті рахунку в рамках пропозиції клієнт отримує платіжну карту MasterCard World Debit Instant, якою можна користуватися вже за кілька хвилин після видачі. Усі клієнти, що скористаються пропозицією, також мають змогу підключити систему Інтернет-банкінгу «КредоДайрект» та користуватись SMS-інформуванням про рух коштів на рахунку, а також отримати картку вищого класу на умовах чинних у банку тарифних пакетів.     
 
Довідка:

АТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.

У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом.  

У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   

                                                                           
                                                                     
                                                                                                                                                                                                       Прес-служба АТ «Кредобанк»