Кредобанк зберігає лідерство в рейтингу надійності банківських депозитів від РА "Стандарт-Рейтинг"

Кредобанк посів першу позицію в рейтингу надійності депозитів українських банків за підсумками першого півріччя 2022 року за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

Кредобанк також посів другу позицію в рейтингу із соціальної відповідальності банків за підсумками першого півріччя 2022 року від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг». При визначенні місця в рейтингу було враховано, що банк скерував майже 5 мільйонів гривень на реалізацію соціальних та благодійних проектів, пов’язаних з допомогою потерпілим від війни. Найбільшими соціальними проектами банку 2022 року стали евакуація до Польщі понад 750 осіб із зони активних бойових дій, робота притулку для внутрішньо переміщених осіб у Львові та соціальна ініціатива «Сміливість бути поруч», яка допомогла понад 1000 першокласникам, що потерпіли від війни.

При розрахунку рейтингу аналітики агентства взяли до уваги те, що Кредобанк підтримував значний запас ліквідності. На 01.07.2022 року коефіцієнт покриття ліквідністю за всіма валютами у банку становив майже 190 % при нормативному значенні не менше 100%, а прибуток банку за перше півріччя 2022 року склав - 58,4 млн грн.

Тридцять сьомий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентства «Стандарт рейтинг» оцінювався за моделлю CAMEL. Під час формування рейтингу аналітики агентства враховували капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.

«Війна суттєво вплинула на термін депозитних вкладів. Ми спостерігаємо в банку значне збільшення депозитів терміном на три-шість місяців. Нині серед депозитних та комплексних продуктів і програм Кредобанк готовий запропонувати вкладникам, насамперед, швидкі перекази в Україну в польських злотих та євро, цікаві відсоткові ставки на пакет «Кишеня» та привабливі курси обміну валюти — усе це працює в рамках нашої пакетної пропозиції «Правильна». Восени ми плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку «Дія», за допомогою якої можна буде відкривати рахунки та отримувати цифрові платіжні картки без візиту до відділень банку.», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.