Кристалбанк підготував Великодні подарунки

Кристалбанк підготував Великодні подарунки

Напередодні Великодніх свят КРИСТАЛБАНК дарує додаткові 0,5 % до депозитних вкладів.

  З 1 квітня 2018 року Клієнти КРИСТАЛБАНКу мають змогу розмістити депозитні вклади за новими умовами, що передбачають ще більш вигідні проценти.  Таким чином, Клієнти, які укладають депозитні договори за вкладами «Дохідний з поповненням», «Класичний» та «Партнерський», в національній валюті строком на 6 місяців та 370 днів, отримують підвищені на 0,5% процентні ставки.  Максимальна ставка річних за вищезазначеними депозитними вкладами становитиме 15,5 %.

    Нагадуємо, що в  усіх відділеннях КРИСТАЛБАНКу продовжує діяти програма лояльності для нових клієнтів – фізичних осіб, а саме: при розміщенні депозиту «Дохідний з поповненням» в сумі від 10 000,00 грн  додатково до діючих процентних ставок додається 0,5% річних.

   Також, додаткові відсотки до базової ставки отримують всі користувачі  сучасної системи інтернет-банкінг MyCRYSTALBANK за умови оформлення вкладів «Дохідний» та «Дохідний з поповненням» в національній валюті в режимі online. Послуга доступна для власників платіжних карток КРИСТАЛБАНКу. Для отримання додаткового бонусу необхідно лише пройти безкоштовну реєстрацію в системі інтернет-банкінгу за посиланням my.crystalbank.com.ua, та в декілька кліків в будь-який час оформити послугу, не відвідуючи відділення Банку.
 

ПАТ «КРИСТАЛБАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №238 від 19 травня 2015 року).