КРИСТАЛБАНК виступить партнером семінару для інвесторів у зарубіжну нерухомість

КРИСТАЛБАНК виступить партнером семінару для інвесторів у зарубіжну нерухомість

   3 березня 2018 року о 15:00 в конференц-холі «ДЕПО» за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 52, відбудеться спеціалізований семінар для інвесторів у зарубіжну нерухомість «Нерухомість за кордоном - це просто. Як придбати нерухомість в Туреччині або Іспанії». Семінар відбудеться за підтримки КРИСТАЛБАНКу, який надає послуги з отримання e-ліцензій на право перерахування іноземної валюти за кордон для придбання нерухомості.

 Організатором заходу виступає провідний міжнародний оператор зарубіжної нерухомості та інвестиційно-будівельна компанія «HayatEstate», яка успішно працює на ринку з 2004 року та надає послуги з купівлі готових об'єктів житлової та комерційної нерухомості за кордоном, а також інвестування в будівництво.

 Організатори підготували доклади щодо вибору регіонів для інвестицій в Іспанії та Турції, рекомендації на що потрібно звертати увагу при виборі забудовника та об'єкта нерухомості, з якими тонкощами може зіткнутися інвестор, а також презентації унікальних пропозицій від забудовників.

 Експерти КРИСТАЛБАНКу розкажуть про процедуру оформлення індивідуальних електронних ліцензій для придбання зарубіжної нерухомості, необхідний пакет документів, який повинен підготувати інвестор, а також існуючі обмеження в рамках діючого законодавства. 

 На завершення семінару виступаючі дадуть відповідь на виниклі питання та проведуть індивідуальні консультації.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати семінар «Нерухомість за кордоном - це просто. Як придбати нерухомість в Туреччині або Іспанії»  і дізнатися про переваги та умови інвестування за кордоном.
 

Участь в семінарі БЕЗКОШТОВНА.

Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/7Djq6E або тел.: +38 (044) 223 25 55