Круглий стіл: «Проблемні питання взаємодії банківських установ і приватних виконавців та шляхи їх вирішення»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує банки до участі у круглому столі, котрий проводиться спільно з Асоціацією приватних виконавців України, на тему: «Проблемні питання взаємодії банківських установ і приватних виконавців та шляхи їх вирішення», що відбудеться 23 лютого 2021 року (11.00 – 13.00 год.) в форматі онлайн-конференції Zoom.

В рамках круглого столу, зокрема, обговорюватимуться:

  • проблемні питання, що виникають у банків-стягувачів при взаємодії з приватними виконавцями, та шляхи їх вирішення;

  • пропозиції приватних виконавців щодо підвищення ефективної співпраці з банками в процесі виконання судових рішень, та ін.


Більш детальну інформацію стосовно порядку денного та проблемні питання, що виносяться на обговорення, можна знайти за посиланням:https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_arc/arc_5435ae669f554e58a653850123b8704a.zip?admin=true.


Зареєструватись до участі у круглому столі можна надіславши контактні дані представників банку (ПІБ, посада, конт.тел., e-mail) на адресу координатора Комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів i.pushkar@nabu.org.ua у строк до 18.02.2021 р. включно.