Круглий стіл «Розвиток фінансового сектору: політика регулятора та спільне подолання глобальних проблем»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Українським Інститутом майбутнього (далі – УІМ) організовує проведення аналітичного публічного заходу: круглого столу «Розвиток фінансового сектору: політика регулятора та спільне подолання глобальних проблем», який відбудеться 6 лютого 2020 року з 10:00 до 13:00 в офісі НАБУ (вул. Велика Васильківська 72, під’їзд 3, поверх 3, офіс 96).


Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати круглий стіл, що поділений на дві панельні дискусії:

  • Макроекономічну: підсумки монетарної політики на основі моделі інфляційного таргетування, запровадженої у 2016 році; вплив запровадженої моделі монетарної політики на економіку, очікування економічних агентів тощо;
  • Регуляторну: стан справ після реформування фінансового сектору України; домінування державних банків у фінансовій системі тощо.


В експертних обговореннях візьмуть участь представники Національного банку України, Міністерства фінансів України, банківської спільноти, аналітичних платформ та інвестиційних компаній.


Більш детальна програма заходу доступна за посиланням


Для участі у заході просимо строком  до 13:00 05.02.2020 пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням: https://forms.gle/Tfc4bTZ78xUGP9Aw7


Для представників банків-членів НАБУ участь у круглому столі безкоштовна.