Круглий стіл у м. Чернігів, присвячений питанням реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців

Повідомляємо Вам про проведення круглого столу у м. Чернігів, присвяченого питанням реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців, які, за інформаційної підтримки Незалежної асоціації банків України (далі – НАБУ), проводяться Асоціацією правників України спільно з Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Міністерством юстиції України.

В рамках даного заходу буде обговорено наступні блоки:

  • Реформа системи виконання судових рішень: перспективи та недоліки.
  • Приватні виконавці: діяльність та самоуправління.


Серед учасників заходу: представники Міністерства юстиції України, судового корпусу, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, приватні виконавці України, Литви та Болгарії, а також адвокати і практикуючі правники.

Заход відбудеться: - 30 жовтня 2017 року (13.00-17.00) – м. Чернігів, приміщення Апеляційного суду Чернігівської області (вул. Гетьмана Полуботка, 2).

Для представників банків-членів НАБУ участь у круглому столі безкоштовна. Для участі просимо пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням: - http://uba.ua/ukr/events/2498/registration/


Сподіваємося, що дана інформація буде корисною для Вас.