Купуйте зручно та вигідно разом із Банком Кредит Дніпро і Mastercard

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Mastercard і відомим інтернет-супермаркетом Rozetka та отримати безкоштовну доставку замовлення до зручного відділення «Нової Пошти».

Для участі в акції достатньо:
  • обрати товар на сайті або в мобільному додатку інтернет-супермаркету Rozetka за посиланням https://rozetka.com.ua/freedelivery/ та зробити замовлення на суму від 1000 грн;
  • обрати спосіб доставки – самовивезення із «Нової Пошти»;
  • оплатити замовлення онлайн карткою Mastercard Platinum або World Elite від Банку Кредит Дніпро, використовуючи спеціальний вид оплати «Оплата Mastercard з безкоштовною доставкою»;
  • отримати замовлення у зручний час у найближчому відділенні «Нової Пошти» та користуватися ним із задоволенням.
Акція діє в період із 18.03.2019 р. до 31.03.2019 р. Детальніше з умовами акції можна ознайомитися за посиланням.
 
Для довідки:
Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).
У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.
Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».