Лариса Бондарєва залишила посаду заступниці голови правління Credit Agricole

Третього листопада Лариса Бондарєва, заступниця голови правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро, завершила кар’єру в Креді Агріколь

«Лариса Бондарєва – справжній лідер та досвідчений професіонал. Вона очолила напрями корпоративного бізнесу та агрі-агро та вивела їх на новий рівень. Завдяки її менеджменту Credit Agricole отримав численні нагороди та визнання як найкращий банк для агробізнесу, банк став лідером в сегменті корпоративного бізнесу. Від імені всієї команди та правління я щиро дякую Ларисі Бондарєвій за її внесок у розвиток Credit Agricole і бажаю нового яскравого етапу в кар’єрі. Я радий повідомити, що від 8 листопада Александр Чеснакофф буде відповідати за корпоративний бізнес та агрі-агро», - коментує Карлос де Корду, голова правління Credit Agricole.

З 2018 р. Лариса обіймала посаду заступниці голови правління, а з грудня 2010 входила до складу правління банку, відповідаючи за блок корпоративного бізнесу, МСБ та агрі-агро. Загалом Лариса присвятила банку 15 років, розпочавши свій професійний шлях з посади начальниці управління по роботі з ключовими клієнтами. Згодом Лариса очолювала напрям роботи з великими корпоративними клієнтами департаменту корпоративних продажів, також департамент розвитку корпоративного бізнесу.