Літо – врожайна пора! Портфель агрокредитів Банку Кредит Дніпро перевищив 800 млн грн

Портфель агрокредитів Банку Кредит Дніпро у другому кварталі 2019 року збільшився на 150 млн грн, або на 23%, досягши позначки 800 млн грн. Це результат успішної реалізації оновленої бізнес-стратегії фінустанови з акцентом на комплексне якісне обслуговування агросектору – експортного драйвера української економіки.

«За два з половиною роки активної роботи в цьому сегменті ми напрацювали чималий досвід і зарекомендували себе надійним фінансовим партнером для аграріїв, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наші цільові пропозиції для невеликих і середніх сільгоспвиробників дозволяють максимально ефективно здійснювати фінансовий супровід господарської діяльності вітчизняних фермерів, роблячи свій внесок у підвищення їхньої ефективності та конкурентоспроможності».

Банкір відзначив галузеві продуктові фішки фінустанови: новий кредит «Агротехніка експрес» – повне або часткове фінансування придбання техніки обсягом до 2 млн грн на термін до трьох років під 24% річних у гривні. Мінімальний пакет документів і швидке рішення дозволяють оперативно придбати необхідне обладнання. У рамках беззаставного кредиту «Агрооборотка експрес» суму кредитування збільшено з 1 до 2 млн грн. Продукти лінійки «експрес» – це одні з найшвидших агрокредитів на ринку: їх видають за 2-5 днів.

Також запроваджено унікальний інструмент «фінансовий ліміт», завдяки якому клієнти при зверненні у банк отримують не разове, а довгострокове рішення на 12 місяців на максимально можливу суму кредитування.

Банк розвиває широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 5,5% у гривні, мінімальний перший внесок від 10%, швидкі терміни прийняття рішення і видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового повернення без комісій.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.