Мандрівки до Діснейленду разом із Mastercard і Банком Кредит Дніпро

Мандрівки до Діснейленду разом із Mastercard і Банком Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції із Mastercard «Почніть сімейну казку», яку присвячено 90-річчю яскравих пригод світового улюбленця Міккі Мауса, та виграти головний приз – подорож для сім’ї з 4-х осіб на святкування до паризького Диснейленду на 3 дні – з 30 листопада до 2 грудня 2018 р. На найактивніших учасників акції також очікують корисні призи: футболки, худі, бейсболки, чашки, сумки із символікою найвідомішого героя Волта Діснея.

Достатньо зареєструвати платіжну картку в програмі «Mastercard Більше» і підтвердити участь в акції на сайті bilshe.mastercard.ua, а потім просто розраховуватися карткою за товари, послуги, проїзд у транспорті через POS-термінали або в Інтернеті в Україні чи за кордоном у період дії акції з 15.09.2018 р. до 10.11.2018 р. Після завершення кожного з п’яти етапів акції відбуватиметься розіграш призів, а наприкінці останнього етапу серед усіх учасників, хто здійснив хоча б одну оплату на суму від 50 гривень, буде розіграно й суперприз – подорож до чарівної Франції. Що більше транзакцій, то більші шанси виграти подарунки!

«Наш банк завжди охоче бере участь у партнерських акціях із міжнародними платіжними системами, –– говорить Олександр Стецько, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Адже нашою спільною метою є популяризація безготівкових розрахунків як зручного, безпечного та вигідного інструменту, що підвищує прозорість фінансових потоків у економіці».

Більш детально з умовами партнерської акції можна ознайомитися за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017», він увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році.