Майбутнє за RegTech. В НАБУ відбувся практичний семінар YouControl про кращі рішення для банків

Майбутнє за RegTech. В НАБУ відбувся практичний семінар YouControl про кращі рішення для банків

23 травня в Незалежній асоціації банків України (НАБУ) відбувся практичний семінар, організований компанією YouControl на тему “Regtech-рішення з впровадження кращих практик KYC для банків України”.

Учасники заходу дізнавались чим та як Regtech-рішення можуть допомогти в роботі українських банків та чому без них фінустанови не витримують конкуренції. Мета семінару  - поглиблення знань представників банків щодо світових та українських практик KYC («know your customer» – знай свого клієнта) та KYCC («know your customer's customer»– знай клієнта свого клієнта).

До заходу долучилися близько 30 представників різних підрозділів таких потужних гравців ринку, як Райффайзен Банк Аваль, ПриватБанк, ТАСКОМБАНК, Ощадбанк, ПРАВЕКС БАНК, ПУМБ та інших банків.

Спікери заходу розповіли про міжнародні тренди і кращі практики KYC, та напрями посилення локальних вимог фінансового моніторингу, статистику штрафних санкцій НБУ за порушення законодавства з питань фінансового моніторингу.

Протягом семінару експертами YouControl на практичних кейсах було продемонстровано, як автоматизовані системи можуть допомогти в ідентифікації та оперативному управлінні ризиками, зокрема, алгоритмні перевірки контрагентів на основі публічних даних. Можливості аналітичної скорингової онлайн-системи YouScore, та як API-інтеграція з подібними системами може допомогти удосконалити KYC-процедури у банках.

Назалежна асоціація банків України підтримує проведення практичних семінарів для банків, які допомагають їх представникам бути ознайомленими із усіма новинками, альтернативами та іноземними практиками.