«МЕГАБАНК» долучився до програми підтримки українського експорту

«МЕГАБАНК» підписав угоду про співробітництво з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) у рамках державної програми, спрямованої на підтримку експорту товарів і послуг українського походження.
 

Така співпраця надасть можливість «МЕГАБАНКУ» запропонувати ширший спектр банківських продуктів для експортерів сегменту малого та середнього бізнесу. На першому етапі основний акцент буде спрямований на партнерство в рамках продуктів ЕКА – страхування експортних кредитів та страхування договірних банківських гарантій. Програма має на меті забезпечення збільшення конкурентоздатності української продукції, а також вирішення питання спрощення доступу українських експортерів до зовнішніх ринків.

 
Відповідно до укладених домовленостей, «МЕГАБАНК» докладатиме зусиль, необхідних для підтримки та стимулювання  українського експорту з використанням продуктів ЕКА.

 
Зі свого боку, ЕКА здійснюватиме страхування експортних кредитів, банківських гарантій за проектами, що фінансуються або гарантуються «МЕГАБАНКОМ», та пов’язані з українським експортом на зовнішні ринки.

 
– «МЕГАБАНК» давно працює з підприємницьким сегментом у напрямку підтримки торговельних операції закордоном. Так, банк пропонує форвардні контракти, зокрема сільгоспвиробникам, які укладають зовнішньоекономічні договори і реалізують свою продукцію за кордоном. Тепер робимо ще один крок у цьому напрямку. Співпраця з Експортно-кредитним агентством розширює наші можливості для клієнтів чинних і майбутніх експортерів, – прокоментувала заступник Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Олена Пономаренко.
 

– Я радий вітати «МЕГАБАНК» серед банків-партнерів ЕКА. Нарощування експортного потенціалу – запорука розвитку українського бізнесу. Програма ЕКА покликана знизити ризики банку за кредитами, що видані на виконання експортних контрактів. У кінцевому підсумку це дозволить зробити кредитні продукти «МЕГАБАНКУ» дешевшими і, головне, доступними для експортерів, – зазначив в.о. Голови Правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев.
 

Для довідки.
 
ЕКА (Експортно-кредитне агентство) – це молода, відкрита, клієнтоорієнтована державна компанія, яка допомагає українським експортерам бути конкурентними на світовому ринку.
Продукти ЕКА дозволяють експортерам працювати з клієнтами на умовах відстроченого платежу, знизити ризик отримати збитки від експортної операції для підприємців, які працюють з покупцями на ринках, що вважаються високоризиковими, суттєво спрощують доступ до банківського фінансування в Україні.
ЕКА працює лише з експортерами товарів та послуг з високою доданою вартістю та не підтримує сировинний експорт.