Ми граємо в одній команді!

Ми граємо в одній команді!

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) розпочинає 7-й сезон всеукраїнського турніру з міні-футболу серед банків-членів НАБУ – «Кубок Чемпіонів НАБУ – 2018», що приурочений до професійного свята – Дня банківського працівника.

НАБУ – це не лише майданчик для професійного спілкування банкірів, але й місце активного відпочинку представників банківського сектору.

А турнір з міні-футболу – це той вид активного відпочинку, завданням якого є формування корпоративного духу. Емоційний підйом під час гри плекає почуття єдності, організованості й згуртованості. Закладає дружні відносини, трансформуючи запал конкуренції на завзяття співпраці, що допомагає досягти максимальних результатів у роботі.

Саме тому вже сьомий рік поспіль гаслом турніру є лозунг «Ми граємо в одній команді».

Для банків-членів НАБУ участь у турнірі безкоштовна. Від кожної фінустанови до участі в турнірі допускається лише одна команда у складі до 12 гравців, котрі є співробітниками цієї банківської установи більше 1 року.

Кандидатам на участь у змаганні слід до 10 квітня 2018 року пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням:

https://goo.gl/forms/pCS1wyBtOTX4Lq7w1

Кількість місць обмежена – до участі в турнірі цього року допускається максимум 16 команд. Усі зареєстровані колективи отримають від організаторів підтвердження.

У термін до 13.04.2018 р. (включно) команди-учасники мають надати оригінали медичних довідок своїх гравців, що підтверджують можливість їхньої участі у футбольному турнірі та довідку з відділу кадрів, що підтверджує їхні місце та термін роботи. Шаблон паспорту команди та розписки можна завантажити за посиланням:

https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_arc/arc_2d3cf93f78af528df6d307967f2f246a.zip?admin=true


Оригінали документів потрібно направити на адресу: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96, або передати під час жеребкування.

Жеребкування заплановане на 13 квітня 2018 року, детальну інформацію зареєстровані команди отримають завчасно.

Чекаємо на Вашу активну участь та заздалегідь бажаємо всім командам успіху.