Можна все: Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам вигідні кредити готівкою до 200 тис. грн без довідки про доходи

Банк Кредит Дніпро підготував для клієнтів просту і зручну кредитну пропозицію. Українці можуть отримати в банку фінансування до 200 тис. грн без довідки про доходи. Ставки за позиками – гнучкі та залежать від терміну: 12, 24 або 36 міс. Що довший термін, то менший буде щомісячний платіж. Крім того, банк гарантує клієнтам відсутність будь-яких прихованих комісій та штрафних санкцій за дострокове погашення позики

«Наш банк розширює лінійку кредитних продуктів. Сьогодні ми пропонуємо клієнтам комфортний інструмент досягнення своїх цілей. Це можуть бути як заплановані витрати – ремонт, купівля меблів, так і раптові, наприклад, потреба у ремонті автомобіля. А може бути і те, що вже давно хотіли здійснити, але не могли виділити на це гроші з власного бюджету, – піти на освітні курси, поїхати в подорож, зробити подарунок дорогій людині й т. ін., – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро. – За нинішнього рівня платоспроможності населення цей фінансовий інструмент зможе стати справжнім оперативним помічником. Оформлення кредиту та отримання грошей на руки займе близько 30-40 хвилин у відділенні. Спеціаліст одразу ж розрахує клієнту постійний щомісячний платіж, який буде незмінним упродовж усього терміну дії кредиту незалежно від ринкової ситуації або курсових коливань на валютному ринку тощо».

Банк також надає зручні умови погашення позики. У клієнта немає необхідності щомісяця відвідувати касу у відділенні, адже, крім цього, внести платіж можна через власну систему інтернет-банкінгу FreeBank, використовуючи термінали банку, а також кіоски самообслуговування EasyPay, або ж перерахувати кошти з картки будь-якого банку України (p2p-платежі).

Зазначимо, що для отримання позики до 50 тис. грн у Банку Кредит Дніпро необхідно мати при собі паспорт та ІПН, від 50 до 200 тис. грн – також необхідно надати довідку про доходи.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Опора МСБ" фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес".