На підтримку ЗСУ Ощадбанк продовжує продаж військових облігацій

В умовах воєнного стану одним із найважливіших завдань, які стоять перед нашою державою, є забезпечення належного фінансування оборонних потреб.

Купуючи військові облігації, клієнти не лише отримують дохід у вигляді відсотків, а й  забезпечують потреби Збройних Сил України, адже облігації є цільовими й кошти від їх розміщення спрямовуються виключно на фінансування армії та інші потреби країни в умовах воєнного стану.

Придбати військові ОВДП можна через Ощадбанк. Він є первинним дилером на ринку державних цінних паперів України і відповідно має можливість придбання військових облігацій безпосередньо на аукціонах міністерства фінансів, що проводяться щовівторка. З анонсом та результатами розміщення облігацій можна ознайомитись на сайті міністерства фінансів України.

Клієнти Ощадбанку інвестували у військові ОВДП майже 140 млн грн.

В умовах воєнного стану купівля військових облігацій через Ощадбанк здійснюється за спрощеною процедурою. Діючим клієнтам Ощаду, які планують придбати облігації в національній валюті, не потрібно звертатись до відділення. Достатньо зв’язатись з менеджером. Ощад скасував більшість комісій за операціями з військовими облігаціями на період воєнного стану. Відтак клієнти можуть інвестувати з мінімальними витратами.

Ознайомитись детальніше з умовами купівлі військових облігацій через Ощадбанк та залишити заявку на оформлення можна за посиланням.