НАБУ отримала новий склад Ради за результатами Загальних зборів

НАБУ отримала новий склад Ради за результатами Загальних зборів

02 жовтня 2020 року в НАБУ відбулися позачергові Загальні збори. В засіданні незмінно брали участь керівники банків, які є членами НАБУ, керівники асоційованих членів Асоціації та керівники установ-партнерів, з якими співпрацює Асоціація у своїй діяльності.

До початку розгляду питань порядку денного виступив Голова Національного банку України (НБУ) Шевченко Кирило Євгенович з вітальним словом та баченням майбутнього банківської системи і подальшої взаємодії НАБУ і НБУ.

Загальними зборами був прийнятий ряд важливих соціально-відповідальних рішень, зокрема внесені зміни до Установчих документів, які дозволяють заочне голосування та прийняття участі у Загальних зборах дистанційно. Дані зміни зумовлені ситуацією, що склалася в країні у зв’язку з пандемією, тим паче, що ситуація зі зростаючою кількістю захворюваності дає невтішні прогнози щодо можливості очного проведення засідань.

Крім того, одним з важливих рішень було дообрання членів Ради НАБУ. Команди, яка спільними зусиллями генерує та приймає найважливіші рішення фінансового сектору в період між Загальними зборами. За результатами голосування до складу Ради НАБУ увійшли наступні представники банків:

  • Кравець Андрій Миколайович – В.о. Голови Правління АБ «УКРГАЗБАНК»;
  • Мецгер Євген Володимирович – Голова Правління АТ «УКРЕКСІМБАНК»,
  • Мудрий Володимир Стефанович – член Правління АТ «ОТП Банк»,
  • Панов Сергій Миколайович – Голова Правління АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»,
  • Попенко Сергій Павлович – Голова Наглядової Ради АТ «ТАСКОМБАНК»,
  • Сосєдка Олена Віліївна - Голова Наглядової Ради АТ «АКБ «КОНКОРД»
  • Черненко Сергій Павлович – Голова Правління АТ «ПУМБ».


А також, згідно прийнятого Загальними зборами рішення, до складу Ради Асоціації увійшла за своєю посадою Коробкова Олена Анатоліївна – Виконавчий директор НАБУ.

НАБУ вітає всіх новообраних членів Ради, бажає наснаги на плідну подальшу роботу! Щиро раді, що у складі нашої команди є представники як великих, так і невеликих банків, банків з іноземним капіталом та державних банків. Адже участь у Раді НАБУ представників всіх груп банків забезпечує відкритість та збалансованість у прийнятті рішень, що сприяє розвитку банківської системи України.